Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  PAMĚŤOVÉ KARTY A ČTEČKY. vše do USB  >>  Konvertory a převodníky

D-Link konvertor média, 10/100BaseTX na 100BaseFX (SC) Multimode

D-Link konvertor média, 10/100BaseTX na 100BaseFX (SC) Mu...
2489 Kč
2057 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DMC-300SC
Kód produktu: 4188255
Výrobce: D-LINK
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu: Výrobce: D-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseFX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multimode optický kabel 50/125 (OM2), FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení, UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 88 mm; Šířka: 25 mm; Délka: 120 mm; Doplňující informace: port automaticky překříží kabely pokud je třeba (MDI/MDI-X), podpora protokolu: 802.3x Flow Control, možnost nezávislé práce v 19" racku DMC-1000, v sestavě externí elektrický adaptér 7.5V, 1.5A, max. délka optického vlákna 2km


karcher