Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  PAMĚŤOVÉ KARTY A ČTEČKY. vše do USB  >>  Konvertory a převodníky

1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Conv

1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Conv
10476 Kč
8658 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DMC-810SC
Kód produktu: 4187626
Výrobce: D-LINK
Záruka: 24 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 1048,- Později 10 splátek
Popis produktu: 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter
* UTP to Singlemode Fiber Media Converter
* SC Fiber connector
* Distance up to 10km
* Includes Power Supply for standalone use

karcher