Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  PAMĚŤOVÉ KARTY A ČTEČKY. vše do USB  >>  Konvertory a převodníky

1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Conv

1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Conv
4915 Kč
4062 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DMC-700SC
Kód produktu: 4109085
Výrobce: D-LINK
Záruka: 24 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 492,- Později 10 splátek
Popis produktu: 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter
* UTP to Multimode Fiber Media Converter
* SC Fiber connector
* Includes Power Supply for standalone use

karcher