Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Optické moduly

Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP 80km AT-SPZX80

Allied Telesis 1000ZX (LC) SFP 80km AT-SPZX80
105516 Kč
87203 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AT-SPZX80
Kód produktu: 6404364
Výrobce: ALLIED TELESIS
Záruka: 24 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 10552,- Později 10 splátek
Popis produktu: Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné služby paketového přenosu hlasu, videa a dat.

Features of the AT-SPZX80

1000BaseZX SFP (Small Form factor Pluggable)
80km on 9/125micron single-mode fibre
LC connector type
Hot swappable
1000BaseLX (80km) SFP Module

K tomuto produktu je nutné objednat službu Net.Cover servis.

karcher