Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Přepínače

Allied Telesis 100FX SM module 15km AT-A45/SC-SM15

Allied Telesis 100FX SM module 15km AT-A45/SC-SM15
19203 Kč
15870 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AT-A45/SC-SM15
Kód produktu: 6346720
Výrobce: ALLIED TELESIS
Záruka: 24 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 1920,- Později 10 splátek
Popis produktu: Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné služby paketového přenosu hlasu, videa a dat.

AT-A45/SC-SM15
100BaseFX single mode module - 15km

K tomuto produktu je nutné objednat službu Net.Cover servis.

This expansion module provide optional uplink ports for the 8000 series, 8500 series and 8600 series. It is designed for the one or two expansion slots on the front of the 10/100 switches. It offers flexibility in building or expanding your network.

Features
* SC connector type
* 100base-FX
* Single mode fiber up to 15km (9.3mi)
* Hot-swappable / Removeable

karcher