Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Optické moduly

Allied Telesis 10km 1310nm 10G Base-LR XFP AT-XPLR

Allied Telesis 10km 1310nm 10G Base-LR XFP AT-XPLR
52987 Kč
43791 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AT-XPLR
Kód produktu: 6468950
Výrobce: ALLIED TELESIS
Záruka: 24 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 5299,- Později 10 splátek
Popis produktu: AT-XPLR, 10km 1310nm 10G Base-LR XFP - Hot Swappable

K tomuto produktu je nutné objednat službu Net.Cover servis.

The AT-XPLR offers a long-haul option to extend your network up to 10km. The AT-XPLR is compatible with all the Allied Telesis range of products which have a XFP port.

karcher