Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
SchaubSchaubSchaub
Nacházíte se: Root foto, kamery  >>  Příslušenství k foto  >>  Baterie a nabíječky

Baterie SONY CR2016B1A 1ks

Baterie SONY CR2016B1A 1ks
25 Kč
21 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Kód produktu: 40009865
Výrobce: SONY
Váha: 0,01
Popis produktu: Lehká, s vysokým napětím a vysokou hustotou energie. Napětí baterie je 3 V, téměř dvojnásobek běžných baterií. To znamená, že počet baterií nutných pro zařízení může být poloviční, čímž se dosáhne maximální úspory místa a snížení hmotnosti.
Originální organický elektrolyt od společnosti Sony zajišťuje skvělé vlastnosti v širokém teplotním rozsahu -20 °C až +60 °C.
Vynikající odolnost proti vytečení. Nově vyvinutá konstrukce baterie a elektrolyt zajišťují maximální odolnost proti vytečení na velmi dlouhou dobu.
Vynikající dlouhodobá spolehlivost. Pro aktivní materiál i pro elektrolyt jsou pečlivě vybrány stabilní materiály. Tyto materiály jsou z důvodu minimalizace samovybíjení baterie utěsněny pomocí inovativní technologie společnosti Sony.
Vynikající vlastnosti vybíjení. Vlastnosti napětí zůstávají stabilní i během dlouhé doby vybíjení, a významně tak zlepšují spolehlivost zařízení, které baterie používá.

karcher