Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
SchaubSchaubSchaub

Detail kategorie: Calvin Klein

Filtr cen: 0-100000
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 4 5 >> >|
477 Kč
cena s DPH
Toaletní voda Calvin Klein In2U Men 50ml
569 Kč
cena s DPH
Toaletní voda Calvin Klein In2U 50ml
719 Kč
cena s DPH
Parfémovaná voda Calvin Klein Downtown 90ml
716 Kč
cena s DPH
Sugeruje filozofii intenzivního života takovým způsobem, aby měl význam každý okamžik. Vzácné prvky a přípravky z celého světa se mísí a tvoří svěží, ovocně-květinovou kytici s esencí exotických doplňků s lesním, smyslovým pozadím, jež ztělesňuje současný vztah k dobrodružství, kterým je život. “Po lásce, po úspěších dnešní žena touží žít naplno, dělit se s radostmi a být samostatnou. Proto jsem stvořil vůni ESCAPE, vůni pro romantickou ženu, která chce, aby měla význam každá chvíle.” Calvin Klein.
215 Kč
cena s DPH
Deostick Calvin Klein One Shock For Him 75ml
980 Kč
cena s DPH
Parfémovaná voda Calvin Klein Eternity Aqua 50ml
994 Kč
cena s DPH
Toaletní voda Calvin Klein Eternity Aqua 100ml
823 Kč
cena s DPH
Toaletní voda Calvin Klein Sheer Beauty 50ml
413 Kč
cena s DPH
Toaletní voda Calvin Klein Obsession 30ml
572 Kč
cena s DPH
Toaletní voda Calvin Klein Eternity Aqua 50ml
708 Kč
cena s DPH
"Je to o tom, nechat život pomalu plynout a využít smyslnosti v každodenním životě. To je základ Truth, následování vašich instinktů, být pravdivý sám k sobě, k vaší smyslnosti - a to je sexy" Calvin Klein Vůně TRUTH má unikátní netradiční strukturu, která je kompozičně založena na dvou odlišných a zřetelných akordech. Jednak na akordu svěžesti, bujnosti šťavnatosti a svůdnosti. Tyto dva akordy se prolínají, takže je oba cítíme po celou dobu, kdy máme vůni na sobě. Tato vůně jde až za hranici toho, co byste od ní očekávali. Můžete ji, díky olejovým esencím, přizpůsobovat svým smyslům. Jak? Vyberte si jednu z pěti olejových esencí - bambus, citrus, mladé stromky, šeřík nebo vanilku - a olejíček aplikujte přímo na body, kde pulzuje krev. Poté použijte běžným způsobem vůni Truth. Budete vonět vždy podle svého přání, ale vždy vůní Truth.
768 Kč
cena s DPH
Parfémovaná voda Calvin Klein Forbidden Euphoria 30ml
1 2 3 4 5 >> >|

karcher