Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  Spotřební materiál  >>  Spotřebák pro laser/LED tisk, tonery

Canon FAX L3000, 512mem, 22ppm, ADF(50listů)

Canon FAX L3000, 512mem, 22ppm, ADF(50listů)
50539 Kč
41768 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 1484B006
Kód produktu: 6368182
Výrobce: CANON
Záruka: 12 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 5054,- Později 10 splátek
Popis produktu: Tento laserový fax je určen pro náročné provozní prostředí. Nabízí pokročilé funkce faxování a kopírování, díky kterým je ideální pro velké kanceláře s vysokými nároky. Velká kapacita papíru, duplexní tisk a volitelná síťová funkce zajišťují maximální produktivitu.

Výhody:
· Fax Super G3
· 512stránková standardní paměť
· Maximální kapacita: 1 100 listů papíru (při použití volitelného zásobníku)
· Zabezpečení: Správa ID
· Kopírování 22 kopií/min.
· 50stránkový duplexní podavač ADF (37 snímků/min./A4)
· Snímání technologií UHQ
· Kazeta vše-v-jednom
· Volitelné možnosti tisku a práce v síti

Rychlé, spolehlivé faxování
Robustní design zařízení FAX-L3000 umožňuje rychlé a spolehlivé faxování velkého množství faxů ve velkých podnicích. Faxový modem Super G3 přenáší dokumenty rychlostí 3 sekundy na stránku*. Tím se snižují náklady na telefon a pracovníci tráví kratší čas obsluhou přístroje. Přijmout lze více faxů bez blokování linky, což šetří čas.

Pohodlné kopírování
Tento speciální fax je navíc vysokorychlostní, vysoce kvalitní laserovou kopírkou - s rychlostí 22 kopií/min. a krátkou dobou výtisku první kopie - méně než 13 sekund.

Automatický duplexní tisk a podávání dokumentů
Automatické oboustranné faxování, kopírování a tisk zvyšuje produktivitu a umožňuje snižovat náklady na papír. Duplexní automatický 50stránkový podavač dokumentů zrychluje výstup. Oboustranné dokumenty lze skenovat rychlostí 37 snímků za minutu (A4), což vám ušetří čas a úsilí.

Velkokapacitní zásobník
Velkokapacitní standardní zásobník papíru se skládá ze zásobníku na 500 listů a víceúčelového zásobníku na 100 listů. Volitelný zásobník na 500 listů rozšiřuje tuto kapacitu na celkem 1 100 listů, je proto vhodný i pro nejnáročnější použití.

Zabezpečení a kontrola nákladů
Systém správy ID uživatelů a oddělení umožňuje zajistit, aby zařízení mohli obsluhovat pouze oprávnění uživatelé. Také vám pomůže získat kontrolu nad všemi náklady. Každému oddělení a uživateli lze přiřadit jiné ID nebo heslo, což znamená vynikající možnosti zabezpečení.

Faxování bez rizika
Pokud by najednou došel papír nebo toner, byly by všechny příchozí dokumenty bezpečně uloženy v 512stránkové* standardní paměti (maximálně 1 500)**, aby je bylo možné později vytisknout. V případě výpadku napájení jsou po dobu až tří hodin ukládány do záložní paměti faxy a další data.

Rychlá volba
Vytáčení je rychlé a jednoduché díky 80 jednodotykovým rychlovolbám a 200 kódovaným volbám pro uložení všech nejčastěji používaných čísel.

Technologie velmi vysoké kvality Ultra High Quality
Při přenosu dokumentů s velkým množstvím detailů, například diagramů nebo fotografií v kombinaci s textem, naše technologie Ultra High Quality zajišťuje bezchybné zpracování. Reprodukce půltónů s 256 odstíny šedé zajišťuje větší hloubku a lepší čitelnost.
Praktická kazeta typu vše-v-jednom
Stačí nahradit kazetu vše-v-jednom obsahující toner a všechny základní součásti a fax bude zase jako nový. Žádný nepořádek, žádné problémy - zařízení může snadno pokračovat ve vysoce kvalitním výstupu.

Volitelný síťový tisk
Volitelná tisková souprava rozšiřuje možnosti zařízení a nabízí síťový tisk a PC faxování všem připojeným uživatelům v síti. Vzdálené uživatelské rozhraní umožňuje snadno sledovat stav zařízení.

Možnosti rozšířené záruky
On-Site servis je bezplatný záruční servis u zákazníka (v místě instalace produktu). Je poskytován na vybrané produkty i-SENSYS po dobu jednoho roku od jejich zakoupení. Přehled produktů, pravidla a podmínky vztahující se k On-Site záruce naleznete na www.canon.cz/warranty


karcher