Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
SchaubSchaubSchaub
Nacházíte se: Root pc  >>  KOPÍRKY A FAXY, KANCELÁŘ, KALKUL.  >>  Kalkulačky a kalkulátory

Canon Kalkulacka HS 121 TGA BLACK

Canon Kalkulacka HS 121 TGA BLACK
230 Kč
190 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 4065B002AA
Kód produktu: 20260008
Výrobce: CANON
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu:
První kalkulačka od společnosti Canon s antibakteriální ochranou přináší hygienické počítání do kanceláří, škol, nemocnic a na všechna veřejná místa. Je vyrobena s využitím recyklovaných materiálů, a je tak ohleduplná k životnímu prostředí.

Vlastnosti


Kalkulačka s antibakteriální ochranou
Spodní kryt vyrobený s využitím materiálu z recyklovaných kopírek Canon
Duální napájení: solární článek a vyměnitelná baterie
12místná polostolní kalkulačka
Velký interní nakloněný displej LCD
Funkce pro výpočet daně
Automatické vypínání


Ohleduplná k životnímu prostředí.
Sdílejte výkon, ne bakterie Při každém použití kalkulačky se mohou na krytu a horní části tlačítek hromadit bakterie. Kalkulačka s antibakteriální ochranou od společnosti Canon pomáhá odstranit veškeré potenciální hygienické potíže, protože horní plastové pouzdro a horní části tlačítek obsahují schválenou anorganickou antimikrobiální látku*. Ta zabraňuje růstu bakterií nebo jej omezuje, takže kalkulačka je ideální pro použití ve velkých kancelářích, školách, jídelnách, nemocnicích a na všech dalších veřejných místech. Tato kalkulačka představuje nejbezpečnější volbu pro společné i individuální použití. Vyrobena s využitím recyklovaného materiálu společnosti Canon Tato 12místná polostolní kalkulačka se vyrábí s využitím materiálu ze 100% recyklovaných kopírek Canon, který tvoří spodní část pouzdra kalkulačky. Tímto způsobem je maximalizována efektivita využití zdrojů a minimalizovány ztráty. Unikátní kalkulačka HS-121TGA je předním výrobkem, ať se jedná o pocit jistoty nebo odpovědnost k životnímu prostředí. Energeticky úsporná efektivita Model HS-121TGA je vybaven praktickým duálním napájením. Solární napájení zaručuje maximální úsporu energie, zatímco záložní bateriové napájení znamená, že se na tuto kalkulačku můžete spolehnout za jakýchkoli světelných podmínek. Automatická funkce vypnutí vypne kalkulačku v případě, že se nepoužívá, a tímto způsobem dále šetří baterii. Na rozdíl od některých jiných kalkulaček, u nichž je třeba baterii po vybití zlikvidovat, je tato kalkulačka vybavena vyměnitelnou baterií, která zajišťuje dlouhou životnost. Funkce pro výpočet daně šetřící čas Zásluhou dvou praktických tlačítek pro výpočet daně můžete jedním dotykem určit rozdíly v daňových sazbách. Mezi další funkce patří zobrazení příkazu k výpočtu umožňující zkontrolovat stav kalkulačky, výpočet konstant, užitečné posuvné voliče pro zaokrouhlování a desetinná místa a také tlačítka pro celkový součet, přeřazení, změnu znaménka a výpočet procentuálních hodnot. Velký displej LCD Velký interní nakloněný displej LCD zajišťuje snadné a bezproblémové čtení číselných hodnot. Prostorná klávesnice a velká odolná tlačítka umožňují pohodlnou a precizní práci. Model HS-121TGA se dodává ve dvou barevných provedeních – vkusném bílém nebo elegantním černém. Ať jsou vaše požadavky na kalkulačku jakékoli, nabízíme více... Toto inteligentní řešení vám poskytne kombinaci výhod antibakteriální ochrany, odpovědnosti za životní prostředí a celkového výpočetního výkonu. * Schváleno úřadem U.S. Food & Drug Administration. Testy účinnosti antimikrobiální ochrany provádí a certifikáty uděluje asociace Society of Industrial-technology for Antimicrobial Articles (SIAA) ISO 22196 (JIS Z2801).

karcher