Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root audio video  >>  Projektory

Canon LV-X320 projektor (1024x768 (XGA); 3200 lm; 10000:1)

Canon LV-X320 projektor (1024x768 (XGA); 3200 lm; 10000:1)
15684 Kč
12962 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 0910C003AA
Kód produktu: 33627765
Výrobce: CANON
Záruka: 12 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 1568,- Později 10 splátek
Popis produktu: Canon LV-X320
Kompaktní a lehký projektor XGA s jasným obrazem určený pro vzdělávání a podnikání.
Přenosný projektor XGA, který poskytuje jasný obraz z příhodně malého a lehkého zařízení. Spolehlivý provoz a snadná údržba z něj vytvářejí vysoce kvalitní volbu pro kupce, kteří se musejí ohlížet na rozpočet.
Výhody • Promítejte ostrý a vysoce kvalitní obraz v klasickém rozlišení XGA (1 024 × 768 pixelů) • Užijte si jasné barvy a hluboké odstíny černé s 3 200 lumeny a kontrastním poměrem 10 000:1 • Zažijte ostrý detailní obraz zásluhou panelu DLP™ • Lehký a kompaktní s hmotností pouze 2,5 kg pro snadnou přepravu • Objektiv s manuálním 1,1× zoomem pro flexibilní umístění • Porty RJ-45 a HDMI™ kompatibilní s rozhraním MHL; podpora 3D obsahu prostřednictvím systému DLP-Link • Svislá a vodorovná korekce lichoběžníkového zkreslení (±30°) zachovává skutečný obraz • Nastavení barev v 6 osách a korekce barvy plátna přizpůsobí projektor prostředí • Životnost lampy až 6 000 hodin a navíc tříletá záruka s výměnou lampy* • Vestavěný reproduktor 10 W, linkový výstup zvuku a navíc tichý provoz s pouhými 29 dB
Důležité funkce • DLP • Crestron • Port HDMI • Standardní protokol řízení • MHL
Podrobný popis funkcí Jasný a přesný obraz Pokud hledáte přenosný projektor, který nabízí vynikající kvalitu za obzvláště konkurenceschopnou cenu, zvolte model Canon LV-X320. Vaše publikum si užije přesný a ostrý obraz v nativním rozlišení XGA (1 024 × 768 pixelů), který se vyznačuje jasnými věrnými barvami a hlubokými odstíny černé zásluhou výkonu projektoru 3 200 lumenů a kontrastního poměru 10 000:1. Technologie panelu DLP odstraňuje zkreslení obrazu a poskytuje reálnější jas než jiné přenosné projektory za podobnou cenu, zásluhou čehož představuje tento projektor vynikající volbu pro kupce s omezeným rozpočtem.
Nastavení je snadné Dokonce i ve stísněných prostorech můžete zajistit geometrickou dokonalost obrazu zásluhou svislé a vodorovné korekce lichoběžníkového zkreslení v rozsahu ±30°. Manuální 1,1× zoom zvyšuje flexibilitu poskytnutím kontroly nad umístěním projektoru, což je ideální v menších prostředích. A pokud je přirozené světlo příliš intenzivní nebo je nutné promítat na barevné povrchy, korekce barvy plátna zajistí, že si i přesto užijete jasný, čistý obraz a přirozené barvy.
Připojte se po svém Zásluhou širokého výběru vstupů máte s projektorem LV-X320 možnost vybrat si z řady zdrojů pro projekci vysoce kvalitního obrazu. Port HDMI umožňuje využít výstupy HDMI, které jsou nyní běžné u notebooků, a dosáhnout ostřejšího, čistšího a detailnějšího obrazu, zatímco působivý 3D obsah lze snadno přehrávat pomocí systému DLP-Link. Kompatibilita s rozhraním MHL umožňuje uskutečnit projekci z libovolného tabletu nebo smartphonu podporujícího rozhraní MHL přes port HDMI projektoru a tím zvýšit pohodlí. Připojení, ovládání a údržbu přes síť IT lze provést přímočaře pomocí síťového portu RJ-45, takže týmu IT stačí vyvinout pouze minimální úsilí.
Lehký a přenosný Nízká hmotnost pouze 2,5 kg a kompaktní velikost umožňují projektor LV-X320 bez námahy přenášet na jednání, přednášky, semináře nebo prezentace. Pro snazší přepravu na cestách zvolte volitelné měkké ochranné přenosné pouzdro. Připojení projektoru v místě prezentace je rovněž snadné. Všechny porty a konektory jsou vhodně seskupeny, aby byly mimořádně snadno přístupné. Přidejte do svých prezentací působivost a poskytněte publiku lepší zážitky připojením libovolného zdroje zvuku k vestavěnému, vysoce kvalitnímu reproduktoru nebo připojením projektoru k zesilovači či systému veřejného ozvučení pomocí linkového výstupu zvuku.
Snižte náklady, nikoli kvalitu Vyberte si projektor LV-X320 a vaše náklady na provoz zůstanou přitažlivě nízké. Životnost lampy dosahuje v režimu Eco až 6 000 hodin, zatímco atraktivní tříletá záruka společnosti Canon na lampu* poskytuje až 3 náhradní lampy během záruční doby, pokud dojde k závadě lampy za normálního používání, a tím efektivně odstraňuje potenciálně značné náklady. Spotřeba energie dosahuje při provozu pouhých 350 W (240 W v režimu Eco), čímž snižuje režijní náklady a přispívá k udržitelnosti společnosti. Náklady na údržbu jsou udržovány na absolutním minimu zásluhou konstrukce bez filtru a snadné výměn lampy přes horní panel projektoru. Hlučnost spuštěného ventilátoru projektoru LV-X320 v režimu Eco navíc dosahuje pouhých 29 dB, aby nerušil publikum hlukem v pozadí.


karcher