Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  Projektory  >>  Svítivost nad 3500 ANSI

Canon XEED WUX5000

Canon XEED WUX5000
122962 Kč
101621 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 5748B003AA
Kód produktu: 19464317
Výrobce: CANON
Záruka: 12 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 12296,- Později 10 splátek
Popis produktu: Projektor XEED WUX5000 těží z technologie LCOS poskytující výkon 5 000 lumenů, rozlišení WUXGA, podporu kvality Full HD a motorizované vyměnitelné objektivy – nově tak definuje kvalitu obrazu instalačních projektorů.

Výhody:
• Nativní rozlišení WUXGA a Full HD (1 080p)
• Technologie LCOS
• 5 000 lumenů
• Kontrastní poměr 1 000:1
• Motorizovaný posun, zoom a zaostřování objektivu
• 3 vyměnitelné objektivy
• Pokročilé nastavení RGB a gama
• Vstupy DVI a HDMI
• Síťový port kompatibilní se standardem PJLink

Perfektní kombinace pro skvělou kvalitu obrazu
Projektor XEED WUX5000 zvyšuje laťku kvality u instalačních projektorů. Tento projektor s rozlišením WUXGA (1 920 × 1 200 pixelů) poskytuje obraz z počítače PC nebo Macintosh s výjimečnou čistotou a reprodukuje videozáznamy v kvalitě Full HD v perfektních detailech. Technologie LCOS společnosti Canon poskytuje vynikající kvalitu obrazu, která překonává typické postranní efekty běžné projekce obrazu, se kterou jsou spojeny nežádoucí efekty „mřížky“ nebo „duhy“.

Výjimečný výkon
Projektor XEED WUX5000 využívá nejnovější generaci optického systému AISYS společnosti Canon a poskytuje silný výkon 5 000 lumenů pro veškerý obsah bez ohledu na barvu. Systém AISYS optimalizuje výkon panelů LCOS, což umožňuje dosažení „skutečného“ jasu barev. Vysoký kontrastní poměr 1 000:1 zaručuje živé barvy a vynikající úrovně černé. Kalibrace barev měřením odchylky Delta-E je vynikající a velmi se přibližuje profesionálně kalibrovaným zařízením.

Vyměnitelné motorizované objektivy Canon
Pro projektor XEED WUX5000 je k dispozici řada vysoce kvalitních motorizovaných vyměnitelných objektivů. Standardní objektiv s 1,5× zoomem je ideální pro většinu instalací, zatímco pro větší prostory je k dispozici objektiv s 1,7× zoomem a dlouhou ohniskovou vzdáleností. Mimořádně širokoúhlý objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností je ideální pro zpětnou projekci. Vysoce kvalitní objektivy Canon byly speciálně navrženy pro maximální výkon a výjimečnou definici a geometrii obrazu.

Pokročilé instalační funkce
Funkce zaostření a posunu objektivu lze upravit dálkovým ovládáním s přesností půl pixelu, což umožňuje snadné ovládání motorizovaného zoomu. Projektor XEED WUX5000 má dokonalé ovládání potřebné pro instalace s jedním nebo více projektory, jako jsou řešení 3D, sdružený provoz, systémy prolínání obrazu a projekční kopule.

Flexibilní integrace a univerzální připojení
Projektor XEED WUX5000 lze díky portům DVI-D a HDMI propojit s digitálními zdroji ve vysokém rozlišení. K dispozici je také 15kolíkový konektor VGA a tři mini-jacky pro připojení zvuku. Sériové a síťové porty umožňují ovládání a sledování, zatímco kompatibilita se standardem PJLink je ideální pro integraci systému AV.

Snadná údržba
Údržba nikdy nebyla rychlejší nebo snazší. Vysoce účinná lampa má životnost až 3 000 hodin a je snadno přístupná ze zadní části projektoru. Vzduchový filtr se snadno vysouvá z boční strany. Rychlý přístup je umožněn také k důležitým optickým součástem, takže není nutné kompletní rozebrání.

Prodlužte si záruku na výměnu lampy vašeho projektoru z 90 dní na 3 roky zcela ZDARMA. Jediné, co je třeba udělat, je do dvou měsíců od nákupu projektoru vyplnit a odeslat registrační formulář. Tato mimořádná akce společnosti Canon vám umožní bezplatně získat k vybraným modelům projektorů až 3 náhradní lampy včetně doručení zdarma. Pro okamžitou aktivaci této skvělé nabídky stačí dokončit jednoduchou registrační proceduru. Pokud jste již zakoupili projektor značky Canon, blahopřejeme. Naše rozšířená tříletá záruka na výměnu lampy vám umožní zajistit bezproblémové používání produktu. Přečtěte si prosím podmínky a postupujte podle instrukcí pro využití této nabídky.

Registrační formulář naleznete v sekci Download

karcher