Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky bezdrátové, wireless  >>  IP telefonie / VOIP produkty bezdrát

Cisco 3-year Small Business Support Service (1)

Cisco 3-year Small Business Support Service (1)
620 Kč
512 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CON-SBS-SVC1
Kód produktu: 6456530
Výrobce: CISCO
Záruka: 35 měsíců
Popis produktu: Servisní služba poskytovaná firmou Cisco koncovému zákazníkovi. Veškerá komunikace s firmou Cisco probíhá výhradně v angličtině (služba není použitelná pro zákazníky, kteří nejsou schopni v tomto jazyce komunikovat).

1) Zákazník kontaktuje asistenční centrum společnosti Cisco ( https://supportforums.cisco.com/community/netpro/small-business/sbproductwarranty)
2) V případě, že se Cisco asistenčnímu centru nepodaří problém vyřešit, přijede k zákazníkovi následující pracovní den přepravní služba (zpravidla UPS).
3) UPS předá zákazníkovi nový produkt
4) Zakazník na dle instrukcí dodaných s novým produktem vyplní formulář na internetu a do krabice od nového produktu zabalí pokažený produkt.
5) Následující pracovní den opět přijede přepravní služba odveze pokažený produkt.


K objednávce této servisní služby je nutné poskytnout údaje o zákazníkovi:
Firma:
Ulice:
Město:
PSČ:
Jméno a příjmení kontaktní osoby:
Email:
Telefon:
Údaje vepište prosím do poznámky objednávky

For products including: Unmanaged Rack Mount Gigabit Ethernet Switches, Unmanaged Desktop and Rack Mount Fast Ethernet Switches, IP Surveillance Cameras, Wireless Access Points and Bridges, SPA300 and SPA500 IP Phones.
A three-year, subscription-based plan, Small Business Support Service provides device-level support.

karcher