Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Optické moduly

Cisco 1000BASE-T SFP

Cisco 1000BASE-T SFP
7284 Kč
6020 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: GLC-T=
Kód produktu: 6407517
Výrobce: CISCO
Váha: 0,01
Záruka: 6 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 728,- Později 10 splátek
Popis produktu: Připojení sítě
Rychlost přenosu dat 1000 Mbit/s
Protokol datového spoje Gigabit Ethernet
Možnosti propojení
Technologie propojení kabelový
Rozhraní SFP (mini-GBIC)
Technické detaily
Maximální operační vzdálenost 550 m
Vlnová délka 850 nm

Dual LC/PC connector

karcher