Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Routery a switche

Cisco MGBLX1-RF

Cisco MGBLX1-RF
4456 Kč
3683 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem-dodání 2-4 dny
Part no.: MGBLX1-RF
Kód produktu: 42313277
Výrobce: CISCO SB
Záruka: 60 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 446,- Později 10 splátek
Popis produktu: Cisco Small Business MGBLX1 - Transreciever SFP modul (mini-GBIC) - 1000Base LX - LC Refurbished

Technické specifikace:

Popis zařízení
Cisco Small Business MGBLX1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC)
Typ zařízení
Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - LC jeden režim
Provedení
Modul plug-in
Typ kabeláže
1000Base-LX
Přenosová rychlost
1 Gbps
Optická vlnová délka
1310 nm
Protokol datového spojení
Gigabit Ethernet
Max. přenosová vzdálenost
10 km
Rozměry
1.3 x 5.6 x 0.9 cm
Váha
18 gramů
Rozhraní
1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single mode x 2

Užitečné odkazy:

Kompletní informace o společnosti Cisco
Transreciever guide

karcher