Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Optické moduly

Cisco SFP-10G-LR= (10GBASE-LR SFP Module)

Cisco SFP-10G-LR=  (10GBASE-LR SFP Module)
73646 Kč
60864 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SFP-10G-LR=
Kód produktu: 6407529
Výrobce: CISCO
Váha: 0,01
Záruka: 6 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 7365,- Později 10 splátek
Popis produktu: The Cisco 10GBASE-LR Module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, G.652).

karcher