Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Optické moduly

Cisco SFP-10G-LRM= (10GBASE-LRM SFP Module)

Cisco SFP-10G-LRM=  (10GBASE-LRM SFP Module)
18305 Kč
15128 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SFP-10G-LRM=
Kód produktu: 6407541
Výrobce: CISCO
Váha: 0,01
Záruka: 6 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 1831,- Později 10 splátek
Popis produktu: The Cisco 10GBASE-LRM Module supports link lengths of 220m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI) grade multimode fiber (MMF). To ensure that specifications are met over FDDI-grade, OM1 and OM2 fibers, the transmitter should be coupled through a mode conditioning patch cord. No mode conditioning patch cord is required for applications over OM3. For additional information on mode conditioning patch cord requirements please see: http://www.cisco.com/en/US/prod/collateral/modules/ps5455/product_bulletin_c25-530836.html

The Cisco 10GBASE-LRM Module also supports link lengths of 300m on standard single-mode fiber (SMF, G.652)


karcher