Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Optické moduly

Cisco SFP-10G-SR= (10GBASE-SR SFP Module)

Cisco SFP-10G-SR=  (10GBASE-SR SFP Module)
17992 Kč
14869 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SFP-10G-SR=
Kód produktu: 6407535
Výrobce: CISCO
Váha: 0,01
Záruka: 6 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 1799,- Později 10 splátek
Popis produktu: The Cisco 10GBASE-SR Module supports a link length of 26m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fiber (MMF). Using 2000 MHz*km MMF (OM3), up to 300m link lengths are possible.


karcher