Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  Servery  >>  Blade a aplikační servery

DELL 2-portová GLAN Broadcom NetXtreme 5709 PCIe*4

no image
5436 Kč
4493 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 540-10533
Kód produktu: 7973196
Výrobce: DELL
Záruka: 24 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 544,- Později 10 splátek
Popis produktu: Dvouportová gigabitová ethernetová síťová karta Broadcom NetXtreme II 5709 s modulem TOE, PCIe x4 - sada

Síťová karta Broadcom® NetXtremeTM II 5709 podporuje různé funkce v jednotné struktuře pro zjednodušení správy sítě, snížení nákladů a snadnou implementaci. Je vybavena technologií snižování zátěže TCP/IP (TOE) pro Windows®, která přesouvá zátěž protokolu TCP/IP z procesoru serveru na síťový adaptér LAN. Síťová karta s technologií TOE pomáhá šetřit cenné cykly procesoru pro práci aplikací a zlepšuje celkový výkon serveru a účinnost sítě. V důsledku toho šetří zákazníkovi náklady za aplikace, správu a zabezpečení.

Síťová karta NetXtreme II 5709 také poskytuje funkci iSCSI Host Bus Adapter (HBA) - převádí zátěž zpracování ukládání na úrovni bloků rozhraní iSCSI na síťovou kartu a používá protokol iSCSI na existující ethernetové infrastruktuře. Možnost vzdáleného spuštění a probuzení počítače přes síť (Wake on LAN) umožňuje vzdálené nastavování a správu systému, což může snížit náklady za služby poskytované na místě1. Když jsou síťové karty nakonfigurovány pro společnou týmovou práci, při níž sdílejí provoz a odstraňují úzká hrdla, pomáhá funkce inteligentního vyrovnávání zatížení zvýšit propustnost a odolnost proti závadám. Technologie RSS (Receive Side Scaling) umožňuje rozdělovat zpracování přijímaných paketů na dostupné procesory.

Tyto funkce byly navrženy tak, aby vyhovovaly specifikacím daným ve škálovatelném síťovém balíčku pro systém Microsoft Server 2003. Dvouportová ethernetová síťová karta NetXtreme II 5709 PCI-Express pomáhá zachovat vaše existující síťové prostředí: operační systémy, nástroje pro správu sítě, základní kabely, školení personálu atd., a přitom zlepšuje funkčnost sítě.


karcher