Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  Komponenty PC a notebooky  >>  Mechaniky  >>  Řadiče, rámečky  >>  Příslušenství, pouzdra k HDD

Qoltec Optic Pigtail FC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m

Qoltec Optic Pigtail FC/UPC SM 9/125 0,9mm G652D 1m
80 Kč
66 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 54116
Kód produktu: 12455936
Výrobce: Qoltec
Váha: 0,011
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu: Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 100 cm; Typ kabeláže: SingleMode G652D; Typ konektoru 1: FC/UPC; Typ konektoru 2: N/A; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type:9/125, Standard fiber: G652D, Kind of connection: FC/UPC , Shell: LSZH, Cable diameter: 0,9mm, Damping: 55db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested; Barva: bílá

karcher