Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky pasivní  >>  Optické kabely a příslušenství

Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex, Class OM3 10 m

Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to SC, Multimode 50/1...
533 Kč
441 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DK-2532-10/3
Kód produktu: 6412876
Výrobce: Digitus
Váha: 0,19
Záruka: 23 měsíců
Popis produktu: DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m, Class OM3


• Connector 1: LC
• Connector 2: SC
• Cable type: I-VH 2G50/125µ
• Fiber class: OM3
• Mode: Multimode
• Color cable: aqua color
• Boot: two-color
• Fiber diameter: 50/125µ
• Length: 10
• Packaging: DIGITUS Polybag

karcher