Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky pasivní  >>  Optické kabely a příslušenství

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m, 15 LGW

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, ...
259 Kč
214 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DK-2531-02
Kód produktu: 6395957
Výrobce: Digitus
Váha: 0,06
Záruka: 23 měsíců
Popis produktu: Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 2 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: ST duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Barva: oranžová ; Čistá hmotnost: 0.065 kg


karcher