Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky pasivní  >>  Optické kabely a příslušenství

Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3m

Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 50/12...
301 Kč
249 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DK-2531-03
Kód produktu: 6427581
Výrobce: Digitus
Váha: 0,08
Záruka: 23 měsíců
Popis produktu: DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 3 m

• LC / ST Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Cable diameter 3mm
• ST connector with two color Boot
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 1 Gbit Ethernet

karcher