Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky pasivní  >>  Optické kabely a příslušenství

Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 OS2 LC-LC, 3m, 15 LGW

Optický patch kabel Digitus duplex SM 9/125 OS2 LC-LC, 3m...
305 Kč
252 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DK-2933-03
Kód produktu: 12571223
Výrobce: Digitus
Váha: 0,07
Záruka: 23 měsíců
Popis produktu: Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 3 m; Typ kabeláže: one-mode optical fibre 9/125 (OS2); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: LC duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Barva: žlutá


karcher