Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky pasivní  >>  Optické kabely a příslušenství

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m OM2

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/12...
261 Kč
216 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DK-2532-01
Kód produktu: 11209087
Výrobce: Digitus
Váha: 0,05
Záruka: 23 měsíců
Popis produktu: DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m OM2

Best performance and link quality for your network

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: LC
Connector 2: SC
Cable type: I-VH 2G50/125µ
Fiber class: OM2
Mode: Multimode
Color cable: orange
Boot: two-color
Fiber diameter: 50/125µ
Length: 1 m
Packaging: DIGITUS Polybag

Rozšířená záruka výrobce 15 Let

Rozsah záruky a podrobné informace :
http://www.digitus.info/en/service/warranty/warranty/
Nutná registrace výrobku do 14 dnů od prodeje na webu výrobce.

karcher