Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky pasivní  >>  Optické kabely a příslušenství

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 1m, 15 LGW

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 1...
232 Kč
192 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DK-2522-01
Kód produktu: 12809680
Výrobce: Digitus
Váha: 0,06
Záruka: 23 měsíců
Popis produktu: Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 1 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: SC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s, LSOH, Baleno po 1 ks v igelitovém sáčku; Barva: oranžová ; Čistá hmotnost: 0.055 kg

karcher