Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky pasivní  >>  Optické kabely a příslušenství

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 7m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3,...
445 Kč
368 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DK-2511-07/3
Kód produktu: 12470592
Výrobce: Digitus
Váha: 0,08
Záruka: 23 měsíců
Popis produktu: DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 7m

Best performance and link quality for your network

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: ST
Connector 2: ST
Cable type: I-VH 2G50/125µ
Fiber class: OM3
Mode: Multimode
Color cable: aqua color
Boot: two-color
Fiber diameter: 50/125µ
Length: 7 m
Packaging: DIGITUS Polybag

Rozšířená záruka výrobce 15 Let

Rozsah záruky a podrobné informace :
http://www.digitus.info/en/service/warranty/warranty/
Nutná registrace výrobku do 14 dnů od prodeje na webu výrobce.


karcher