Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: DKNY

Filtr cen: 0-100000
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 >>
533 Kč
cena s DPH
Parfémovaná voda DKNY Be Delicious 15ml
728 Kč
cena s DPH
Složení:zázvor, borůvky, frésie, noční orchidej, jasmín, fialový kosatecSexy vůně
765 Kč
cena s DPH
Parfémovaná voda DKNY Red Delicious 50ml
699 Kč
cena s DPH
Parfémovaná voda DKNY DKNY Energizing 2011 30ml
735 Kč
cena s DPH
Nízké ceny na tyto toaletní vody v akci!
707 Kč
cena s DPH
Nízké ceny na tyto toaletní vody v akci!
975 Kč
cena s DPH
Složení:zázvor, borůvky, frésie, noční orchidej, jasmín, fialový kosatecSexy vůně
604 Kč
cena s DPH
DKNY Be Delicious je typicky svěží, americká vůně - přímo z New Yorku. Květinové tóny se prolínají s ovocem a vytvářejí sofistikovanou, vášnivou a lehce provokativní kompozici. Začátek vůně Be Delicious je jiskřivě svěží s neobvyklými jablečnými, okurkovými a grapefruitovými akordy. Magnólie nás poté dovede ke květinovému srdci DKNY Be Delicious, které si zachovává svěžest, ale zároveň přináší hloubku. Svěží, ovocně-luční vůně. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako rozkvetlá lípa. Parfém DKNY Be Delicious není nejoriginálnější vůní od Donny Karan, ale je příjemná a univerzální. Zakousněte se do jablka od Donny Karan!V roce 2005 se tento parfém od DKNY stal nejlepší dámskou vůní.
554 Kč
cena s DPH
Toaletní voda DKNY DKNY Energizing 2011 30ml
244 Kč
cena s DPH
Be Delicious je typicky svěží, americká vůně - přímo z New Yorku. Květinové tóny se prolínají s ovocem a vytvářejí sofistikovanou, vášnivou a lehce provokativní kompozici. Začátek Be Delicious je jiskřivě svěží s neobvyklými jablečnými, okurkovými a grapefruitovými akordy. Magnólie nás poté dovede ke květinovému srdci Be Delicious, které si zachovává svěžest, ale zároveň přináší hloubku. Svěží, ovocně-luční vůně. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako rozkvetlá lípa. Be Delicious není nejoriginálnější vůní od Donny Karan, ale je příjemná a univerzální. Zakousněte se do jablka od Donny Karan! V roce 2005 se tento parfém od DKNY stal nejlepší dámskou vůní.
897 Kč
cena s DPH
Parfémovaná voda DKNY Pure 100ml
1091 Kč
cena s DPH
Parfémovaná voda DKNY Golden Delicious 100ml
1 2 3 >>


karcher