Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Optické moduly

D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km
14303 Kč
11821 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DEM-432XT
Kód produktu: 9434581
Výrobce: D-LINK
Záruka: 24 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 1430,- Později 10 splátek
Popis produktu:
Hot Pluggable
MSA Compliant
RoHS Compliant



Standards

Compliance with IEEE802.3ae, 10GBASE-LR
Form Factor Type: SFP+
Fibre Channel FC-PI standard: 1200-SM-LL-L
Fiber Media support: Single-Mode
Distance Capacity: 10Km



Speed

10Gbps



Interface

Duplex LC Connector
Single-direction
Wavelength: 1310nm
Output (TX) Optical Power
MAX.: +0.5 dBm
MIN.: -8.5 dBm
Input (RX) Optical Power
MAX.: +0.5dBm
MIN.: -12.6 dBm
Sensitivity: -12.6 dBm
Cable Type: single-mode 9/125um fiber



Operating

Power: 3.3V
Max Input Current @3.3V: 300mA
Power Budget
MIN: 4.1dB
MAX: 13.1dB
Heat Generated 3.6KJ/H



Reliability

MTBF (Hours) 4,650,000



Physical & Environment

Operation Temperature: 0°~70°C
Storage Temperature: -40°~85°C
Operating Humidity: 5% ~ 85%
Storage Humidity: 5% ~ 95%
Dimension (WxDxH)
14.8 x 56.5 x 11.85 mm (compliance with SFF8432)
Weight 19.5g
Bail latch color: Blue



Emission (EMI) and Safety Certifications

EMI: CE, FCC, VCCI
Safety: UL, TUV, CDRH

karcher