Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Optické moduly

D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver

D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver
9776 Kč
8079 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DEM-431XT
Kód produktu: 9434521
Výrobce: D-LINK
Záruka: 24 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 978,- Později 10 splátek
Popis produktu: 10GBASE-SR SFP+ Transceiver (without DDM), 80m: OM1 & OM2 MMF,300m: OM3 MMF

karcher