Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  KVM přepínače

D-Link 2-Port KVM Switch, Built-in cables

D-Link 2-Port KVM Switch, Built-in cables
951 Kč
786 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DKVM-2K
Kód produktu: 6370863
Výrobce: D-LINK
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu: Tyto přepínače pro klávesnici, monitor, a myš (KVM) umožňují ovládání dvou až čtyř různých serverových PC pomocí jedné klávesnice, jednoho monitoru a jedné myši. Lze je snadno používat a jsou velmi výkonné.

Každý KVM přepínač používá speciální mikroprocesorový obvod pro inteligentní správu všech KVM linek. Tím je umožněno současné bootování všech připojených PC. Díky automatické identifikaci, akustické zpětné signalizaci a klávesovým zkratkám je práce s tímto zařízením velmi komfortní. Na přední straně zařízení se nachází ovládací tlačítko, kterým lze aktivovat požadovaný spoj.

Inteligentní mikroprocesorový systém KVM přepínače ukládá do paměti stav přepínacích tlačítek CAPSLOCK, NUM LOCK a SCROLL LOCK pro každý PC. Přepínač podporuje VGA, SVGA a MultiSync monitory s rozlišením až 2048 x 1536 pixelů.

* Umožňuje práci na 2 PC pouze s jednou klávesnicí
* Získáte místo na pracovišti, šetří náklady
* Indikátor LED na přední straně indikuje, které PC je právě používáno
* Přepínání mezi dvěma počítači pomocí snadno přístupného tlačítka
* Podporuje SVGA, VGA, a MultiSync monitory
* Rozlišení obrazu až 2048 x 1536


karcher