Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
SchaubSchaubSchaub
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Routery a switche

D-Link 48-port 10/100 L2 PoE Manag. Switch+2xSFP+2xGigabit

D-Link 48-port 10/100 L2 PoE Manag. Switch+2xSFP+2xGigabit
27605 Kč
22814 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DES-3052P
Kód produktu: 6357690
Výrobce: D-LINK
Záruka: 10000 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 2761,- Později 10 splátek
Popis produktu: Product Highlights
Řízení šířky pásma - nastavení úrovní propustnosti pro každý port
Bohaté funkce - mnoho QoS a zabezpečovacích funkcí včetně D-Link Safeguard Engine™
Možnost virtuálního stohování - stoh až 32 zařízení s využitím technologie SIM

Řiditelný L2 PoE přepínač s 48 porty, 2 combo 1000Base-T/SFP porty a 2 1000Base-T porty
DES-3052P je součástí rodiny prémiových zařízení D-Link v kategorii základních řiditelných síťových řešení. S podporou napájení přes Ethernet (PoE), 4 gigabitovými uplinky, komplexním zabezpečením sítě, odstupňovaným řízením šířky pásma a rozsáhlou správou sítě má tento přepínač dostatek funkcí, aby umožnil organizacím vytvořit bezpečné a efektivní úsekové sítě za dostupnou cenu.

Vysoká hustota portů a podpora napájení přes Ethernet (PoE)
DES-3052P poskytuje 48 ethernetových portů a je vybaven 4 gigabitovými uplinky a SFP porty podporujícími optické gigabitové nebo 100Base-FX připojení pro specifické aplikace.

802.3af PoE je integrováno do každého portu přepínače a je tak možné napájet z přepínače přes standardní ethernetové kabely každé 802.3af kompatibilní zařízení s maximálním příkonem 15,4 W. Celkový příkon zařízení napájených z přepínače může být až 370 W.

Bezpečnost, odolnost a dostupnost
DES-3052P obsahuje mnoho zabezpečovacích funkcí včetně přístupových seznamů (Access Control Lists – ACLs), 802.1X kontrolu přístupu podle portu/MAC a 802.1X Guest VLAN, takže je přístup k síti povolen pouze oprávněným uživatelům.

Pro zvýšení odolnosti sítě proti výpadkům podporuje přepínač protokoly Spanning Tree včetně 802.1D, 802.1w a 802.1s pro redundantní přenosové cesty. Unikátní funkce D-Link Safeguard Engine™ umožňuje administrátorům nakonfigurovat limity provozu pro omezení dopadu zaplavení sítě pakety, které bývá obvykle způsobeno rozšířením viru/červa v síti, na činnost procesoru přepínače. To zvyšuje spolehlivost a dostupnost přepínače.

Monitorování provozu, řízení šířky pásma a vysokorychlostní linky
Síťoví administrátoři mohou nadefinovat úrovně propustnosti pro každý port a řídit tak šířku pásma. Lze dosáhnout jemného odstupňování až po 64 kb/s. Pro zajištění kvality služeb (Quality of Service – QoS) podporuje přepínač 802.1p prioritní fronty a třídění paketů podle ToS, DSCP, MAC, IP, VLAN ID a typu protokolu, aby byly upřednostněny kritické síťové služby, jako jsou VoIP, ERP, Intranet a videokonference.

Přepínač umožňuje také IGMP snooping pro řízení multicastového přenosu a zrcadlení portu pro diagnostické účely. Navíc lze využitím 802.3ad Link Aggregation spojovat porty do vysokorychlostních linek pro připojení k jiným přepínačům nebo serverům.

Správa
DES-3052P podporuje technologii D-Link Single IP Management (SIM), která zjednodušuje a urychluje činnosti při správě sítě tím, že umožňuje konfigurovat, monitorovat a udržovat skupinu přepínačů z libovolné pracovní stanice pomocí webového prohlížeče. Až 32 přepínačů (libovolného modelu) může vytvořit virtuální stoh, který lze ovládat jako jeden objekt určený jednou IP adresou. Většina úkonů pro správu a konfiguraci se provádí přes jednoduché webové rozhraní.

Mezi další protokoly pro správu patří SNMP, RMON, Telnet, Web GUI, SSH/SSL zabezpečení a DHCP Relay Option 82. Lze využít také DHCP autokonfiguraci. Administrátor může přednastavit konfigurace a uložit je na TFTP server. Jednotlivé přepínače pak mohou získat ze serveru svoji IP a zavést přednastavené konfigurace.
Promyšlená správa
Použití webové utility SmartConsole s plnobarevnými grafickými obrázky, diagramy a snadno pochopitelnými navigačními menu je stejně jednoduché, jako surfování po Internetu. Obsahuje užitečné funkce, jako je automatické vyhledání a zobrazení všech DES-1228 a DES-1252 přepínačů běžících na síti, monitorování stavu a hlášení systémových událostí, bootování zařízení, abnormálních chyb přenosu dat a ilegálních přístupů.

Správa přes SNMP
Přepínače s vestavěnou podporou SNMP MIB je možné integrovat také do sítě spravované přes SNMP a získávat od nich důležité informace o stavu jednotky a zprávy o abnormálních událostech.

karcher