Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
SchaubSchaubSchaub
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Routery a switche

D-Link 24-port 10/100 Layer 2+ Managed Switch, 2 Gigabit+2 Combo

D-Link 24-port 10/100 Layer 2+ Managed Switch, 2 Gigabit+...
12396 Kč
10245 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DES-3528
Kód produktu: 6359002
Výrobce: D-LINK
Záruka: 60 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 1240,- Později 10 splátek
Popis produktu: Prepínač s 26 porty, správa pres jednu IP adresu

Product Highlights
Nainstalujete-li xStack DES-3526 ve vaší kanceláři jako přepínač na přístupové vrstvě, budete těžit z výhod ekonomického, snadno spravovatelného a škálovatelného řešení, zaměřeného na maximální bezpečnost.
Umožňuje nejen snadnou integraci s jádrem vaší infrastruktury a zajištění dalšího rozšiřování vaší sítě, ale nabízí také důkladnou ochranu – to vše s minimálními investicemi.

Tento skupinový přepínač na 2. vrstvě poskytuje podstatné rozšíření funkcí správy, které umožňují segmentování a kontrolu na nejvyšší úrovni.

SIM technologie umožňuje díky virtuálnímu stohování přes 2 Gigabit Combo porty pro kroucené páry řízení až 32 spojených přepínačů přes pouhou 1 IP adresu, a to nezávisle na kabelovém médiu, rychlostech nebo vzájemné vzdálenosti zařízení. Přitom lze zřídit až 255 sítí VLAN.

Bezpečnostní funkce (podpora ACL), které administrátorovi umožňují rychlou a bezpečnou identifikaci všech napojených zařízení a přiřazení práv, dávají zařízení možnosti, které lze jinak nalézt pouze u firewallu. Všechny zdroje sítě LAN jsou tak optimálně rozděleny a je zabezpečeno zasílání časově kritických dat jako VoIP nebo multimediálních aplikací. DES-3526 tak poskytuje bez výjimky všechny vlastnosti stohovatelného přepínače spojené s vysokou mírou flexibility, neboť prostřednictvím protokolu Single IP Routings jsou spravována různá zařízení v rámci jednoho logického spojení. P

řitom nejsou dále svázána s určitým modelem. Zařízení poskytuje 24 10/100 Mbit NWay portů pro kroucené páry a 2x 10BaseT/100BaseTX/1000BaseT (RJ-45) Gigabit Combo porty, které mohou být alternativně vybaveny Mini GBIC LX/SX moduly. Tyto gigabitové porty zabezpečují spolehlivé připojení k serveru, páteřní síť nebo dalším přepínačům.

24x 10/100 Mbit NWay TP (RJ-45) port
2x Combo port 10/100/1000 Mbit NWay TP (RJ-45) / volitelný 1000Mbit optický Mini-GBIC (SFP) Slot
IEEE 802.1Q VLAN, Port-based VLAN
IEEE 802.3ad sdružování portů (trunking), max. 8 portů sdružených do skupiny, max. 6 skupin portů/zařízení
Quality of Service, Layer2 ' Layer4
Multi-Layer Access Control
TACACS+ & Radius Authentication
Single IP Management, Max. 32 jednotek ve virtuálním stohu
Rapid Spanning Tree, redundantní síťové spojení
SNMP v1, v2c, v3, správa přes webové rozhraní, příkazový řádek (CLI)
volitelný externí redundantní napájecí zdroj
Podpora RADIUS dostupná v budoucnu pomocí upgradu firmwaru
Single IP Management (SIMTM) Integrace různých mod

karcher