Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Dunhill

Filtr cen: 0-100000
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
619 Kč
cena s DPH
Toaletní voda Dunhill 51,3N 100ml
660 Kč
cena s DPH
Nová vůně odpovídá názvu-příjemná, lehká, svěží
633 Kč
cena s DPH
Toaletní voda Dunhill LONDON 100ml
831 Kč
cena s DPH
Desire jako touha. Alfred Dunhill je nejtypičtější anglická luxusní značka, která obléká muže do kolekce exkluzivních obleků a doplňků. Značka, která vznikla v roce 1893 je známa svou inspirací klasickými prvky své historie a jejich převáděním do vysoce žádoucích současných produktů. Dunhill Desire je dokonalým obrazem muže, který hledá neotřelý a individuální přístup k životu. Umí se pohybovat jak ve světě businessu, tak i v nočních ulicích, je mladý a současný, je módní ale ne marnivý, je tvrdý ale ne nepřirozený, je mužný ale ne nekonvenční.
618 Kč
cena s DPH
Toaletní voda Dunhill Black 100ml
824 Kč
cena s DPH
Vůně klidu a míru, jejíž svěžest zjemňuje její hloubku a charakter.Tato vůně je určena pro moudré, velmi elegantní a aktivní muže, kteří si nadevše cení své vnitřní pravdy a duchovních hodnot. Muži, kteří přemýšlí o životě a světě do hloubky a vždy hledají rovnováhu mezi svou duší, svými touhami a životem. Jejich síla nespočívá ve "svalnaté mužnosti", ale v síle jeho mužské individuality. Synonymy nové vůně jsou: osobitá, hloubavá, smyslná a romantická. Tyrkysová barva flakonu evokuje klid v duši, vyrovnanost a touhu po vnitřním uspokojení.
724 Kč
cena s DPH
Toaletní voda Dunhill Brown 75ml
745 Kč
cena s DPH
Toaletní voda Dunhill X-Centric 100ml

karcher