Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Síťové karty a adaptéry drát

Edimax 1000BaseLX SFP MiniGBIC LC SM module, 1310nm, 10km

Edimax 1000BaseLX SFP MiniGBIC LC SM module, 1310nm, 10km
1713 Kč
1416 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: MG-1000AS1
Kód produktu: 9696841
Výrobce: Edimax Technology
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu: Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)

karcher