Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Síťové karty a adaptéry drát

Edimax 1000BaseSX+ SFP MiniGBIC LC MM module, 1310nm,2km, 1000Base-SX+/MLX1/SX2

Edimax 1000BaseSX+ SFP MiniGBIC LC MM module, 1310nm,2km,...
3303 Kč
2730 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: MG-1000AMB
Kód produktu: 9695333
Výrobce: Edimax Technology
Záruka: 24 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 330,- Později 10 splátek
Popis produktu: Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC) ; Doplňující informace: 1000Base-SX+/MLX1/SX2

karcher