Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Média konvertory

Edimax média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseLX (SM SC), 20km

no image
5991 Kč
4951 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: ET-913SC2+
Kód produktu: 14126667
Výrobce: Edimax Technology
Záruka: 24 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 599,- Později 10 splátek
Popis produktu: Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseFX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ kabeláže: single-mode optický kabel; Výška: 26 mm; Šířka: 71 mm; Délka: 94 mm; Čistá hmotnost: 0.6 kg; Doplňující informace: port automaticky překříží kabely pokud je třeba (MDI/MDI-X), duplexní režim a rychlost možno nastavit manuálně nebo automaticky, možno zapojit do 19" chassis ET-910MCR (12 volných slotů, redundantní zdroj), dodáván s externím elektrickým adaptérem DC 5V /1.6A, max. délka optického kabelu 60km, automatický reset v případě poklesu napětí - voltage supervisor, store and forward switching mechanismus

karcher