Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
SchaubSchaubSchaub
Nacházíte se: Root hračky  >>  Sportovní potřeby

Garmin GPS sportovní hodinky Approach S2 Purple Lifetime

no image
5208 Kč
4304 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 010-01139-02
Kód produktu: 30679418
Výrobce: Garmin
Záruka: 24 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 521,- Později 10 splátek
Popis produktu: Golfové hodinky s GPS, s jednoduchým ovládáním velkého počtu funkcí Pokročilé golfové hodinky s GPS a LiIon akumulátorem. Podobné funkce jako populární model Approach S1 navíc zobrazují i vzdálenosti k doglegu nebo na layup. Jednoduché ovládání velkého počtu funkcí.
Jednoduché a spolehlivé fungování přístroje na golfovém hřišti zajišťuje vysocecitlivý GPS přijímač, který je schopen zaznamenávat pohyb a vyhodnocovat pozici hráče každou vteřinu i na místech s velmi omezeným výhledem na oblohu. Garmin Approach S2 je možné používat za jakéhokoliv počasí díky vysoké odolnosti proti vodě a vibracím. Approach S2 se ovládá pomocí tlačítek.
Napájení je zajištěno vestavěným LiIon akumulátorem. Na jedno nabití vydrží Approach S2 fungovat až 8 hodin provozu s GPS. S vypnutým GPS až 4 týdny. Přístroj se nabíjí přes USB konektor.
Přístroj Garmin Approach S2 Lifetime obsahuje ve své paměti celosvětovou databázi více než 32.000 golfových hřišť. Přístroj v paměti obsahuje více než 95% pokrytí všech existujících golfových hřišť. Databáze golfových hřišť se aktualizuje pravidelně 4x ročně Přístroj Garmin Approach S2 Lifetime má k dispozici bezplatný přístup k budoucím aktualizacím golfových hřišť. Aktualizace hřišť se do přístroje Garmin Approach S2 Lifetime nahrává z internetu prostřednictvím počítače (PC nebo Mac). Hřiště aktualizujte ZDE: http://www8.garmin.com/support/courseview_updater.html .
Databáze golfových hřišť obsahuje (stav k květnu 2013) podrobné plány pro 95 českých hřišť - viz příloha Česká hřiště
Základní funkce : Zobrazuje přesnou vzdálenost k začátku, středu a konci greenu z jakéhokoli místa na hřišti. Měření délky jednotlivých ran. Měření prošlé vzdálenosti.
Další funkce : Možnost změření délky přihrávky k doglegu, na layup. Digitální skórkarta. Měření času právě hraného kola.
Obsah balení : Přístroj Approach S2 Lifetime s předehranou databází více než 30.000 hřišť po celém světě. Datový kabel USB. Český návod k použití.

karcher