Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Gormiti

Filtr cen: 0-7400
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 >>
 
 
 
 
 
 
 
 
284 Kč
cena s DPH
Pomoz Burákovi od Disney•Pixar dát si chvíli pauzu a spojit se s jeho nejlepším přítelem a legendárním autíčkem Bleskem McQueenem s pomocí video obrazovky. Ale nezapomeň, ještě je potřeba udělat spoustu práce! Autodíly se hromadí na vrakovišti. Pomocí jeřábu je nalož na Buráka a zkontroluj, zda jsou ještě funkční!
631 Kč
cena s DPH
Kočička princezny Růženky, Snílek, a mýval princezny Pocahontas, Sasanka, pozvali všechny své kamarády na ples na královském hradě. Vyšplhej na vyhlídkovou věž – vidíš přijíždějící hosty? Udělej pro ostatní vystoupení s klavírem, potom se přesuň na otáčecí taneční parket a protancuj celou noc. Každý mazlíček z paláce má po oslavě na královském hradě své místo, kde může spát.
524 Kč
cena s DPH
Malí fanoušci filmu Auta 3 od Disney•Pixar si zamilují stavění a zábavu s odtahovým vozem Burákem v jeho přístřešku, projíždění mezi dopravními kužely a používání hasáku. Pomozte svému dítěti rozvíjet jeho jemné motorické dovednosti a nacvičovat situační scénáře tím, že bude předstírat hovor s Bleskem McQueenem přes Burákův počítač. Přátelství těchto dvou postav znamená nekončící zábavu, i když třeba Blesk právě závodí daleko od něj!
223 Kč
cena s DPH
.
134 Kč
cena s DPH
.
840 Kč
cena s DPH
Fanoušci filmu Auta 3 od Disney•Pixar si zamilují řazení Bleska McQueena a Jacksona Hroma na startu závěrečného závodu o Zlatý píst a pomáhání Luigimu, který chce závod odstartovat. Nejprve jim pomozte osvojit si rané stavitelské a jemné motorické dovednosti postavením všech tří vozů a startovní brány. Potom s nimi prozkoumávejte představivost a hru situačních scénářů, jakmile Luigi odmávne začátek závodu. Kdo tentokrát vyhraje?
162 Kč
cena s DPH
Procvič si olympijské sporty s maskoty Českého olympijského týmu.
62 Kč
cena s DPH
.
697 Kč
cena s DPH
Můžete být stejná jako královna Elsa a střílet led na svět kolem Vás. Díky této magické rukavici můžete ukrýt své ledové síly. Pouzdo na sprej s „ledem“ je ozdobeno šperkem a krajkou. Ledový modrý třpytivý náramek upevňuje sprej na ruku. Magický led nebo láhev s vodou se může posouvat snadno do spodní části náramku. Sada obsahuje – jeden krajkou ozdobený rukáv, jeden třpytivý náramek, jeden sprej s magickým ledem a jednu náhradní láhev na vodu.
84 Kč
cena s DPH
Oblíbené minifigurky jsou tu opět pro tebe, ve speciální edici Disney! V každém sáčku se ukrývá pouze jedna minifigurka.Celá série zahrnuje 16 různých minifigurek s příslušenstvím­.Všechny jsou zabaleny ve stejném neprůhledném sáčku, takže nikdy nevíš, kterou minifigurku získáš.
117 Kč
cena s DPH
Dřevěné kostky – kubus – 9 kusů v krabičce. Motivy s komiksovou partou Čtyřlístek!
284 Kč
cena s DPH
Přidej se k Blesku McQueenovi od Disney•Pixar na jeho dalším velkém závodě! Zkontroluj závodní žebříček, zjisti, koho musí tentokrát porazit a pak mu pomoz připravit se na startovní čáře. Pořádně vyzkoušej zvuk svých motorů a počkej na zelené světlo, pak dupni na plyn a vyraz VPŘED!
1 2 >>


karcher