Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Houpačky

Filtr cen: 0-1300
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
 
 
 
 
 
229 Kč
cena s DPH
Varianta dětské závěsné houpačky. Vzhledem ke své konstrukci a bezpečnostní pojistce je určena pro velmi malé děti. Délka závěsu je 145cm a nosnost houpačky je 25 kg. Vyrobeno z kvalitního a bezpečného plastu.
305 Kč
cena s DPH
Malý princ
319 Kč
cena s DPH
Houpací prkénko dřevěné, přírodní. Délka lana 1,7 m, nosnost houpacího prkénka 200 kg.
192 Kč
cena s DPH
Tato knížka tě pomocí her a zábavných textů naučí, jak pečovat o rostliny, jak je pěstovat, množit, jak si založit vlastní malou zahrádku. Uvidíš, že až ti všechno, co zasadíš, vyroste a rozkvete, budeš z toho mít velkou radost a budeš se dmout hrdostí a pýchou nad tím, co úžasného se ti povedlo!
53 Kč
cena s DPH
Zábavné domácí procvičování je určeno všem žákům třetích tříd, kteří by si rádi zopakovali či procvičili učivo z angličtiny. Knihu je možné využít jako každodenního společníka při psaní domácích úkolů a procvičování znalostí, jež děti právě získaly ve škole, ale také třeba jako soubor cvičení na prázdniny. .
253 Kč
cena s DPH
Tradiční dětská houpačka. Vhodná pro děti od 3 let. Kvalitní a bezpečný plast.
267 Kč
cena s DPH
Krásná dřevěná houpačka v přírodní barvě. Vhodná pro použití venku na zahradě. Houpačka je bezpečná a stabilní. Nosnost houpačky 200kg. Délka lana 1,7 metru. Kvalitní český výrobek.
53 Kč
cena s DPH
Tato knížka je určena všem školákům, kteří si chtějí (nebo mají) procvičit a rozšířit všeobecné znalosti a získat tak větší přehled o světě kolem nás. Obsahuje spoustu rozmanitých cvičení, která prověřují znalosti žáků (nejen) čtvrtých a pátých tříd. Kniha může posloužit i při přípravě ke zkouškám na střední školy.
203 Kč
cena s DPH
Plastová houpačka pro malé děti. Bezpečnostní pás zabraňuje dětem v případném vypadnutí.Vyrobeno z kvalitního a bezpečného plastu.
1236 Kč
cena s DPH
<p>Houpací policejní motocykl je určen pro děti od 1 roku a je vybaven interaktivní palubní deskou. Když dítě otočí klíčkem v zapalování, ozve se realistický zvuk nastartovaného motoru. Houpací motorka umí vydávat zvuk houkající policejní sirény a při houpání jí svítí světla. Baterie jsou součástí balení.</p>
919 Kč
cena s DPH
<p>Houpačka pro batolata s opěradlem. Houpačka pro batolata s opěradlem je vhodná pro děti, které už umí samy sedět. Pohodlné a bezpečné houpání dětí zajišťuje vysoké tvarované opěradlo, zvýšené postranice a uzamykatelná bezpečnostní hrazdička. Bezpečnostní hrazdičku, která brání vypadnutí dítěte z houpačky, lze lehce zvednout jednou rukou, což umožňuje snadné umístění dítěte do houpačky. Všechny použité materiály jsou vodě odolné</p>


karcher