Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  Komponenty PC a notebooky  >>  Paměti, RAM

HP 8GB (1x8GB) DDR3-1600 ECC RAM (z230/z420)

HP 8GB (1x8GB) DDR3-1600 ECC RAM (z230/z420)
3188 Kč
2635 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: A2Z50AA
Kód produktu: 10519504
Výrobce: Hewlett-Packard
Váha: 0,22
Záruka: 12 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 319,- Později 10 splátek
Popis produktu: Rychlejší spouštění systémů s menšími prodlevami při běžném provozu Současný běh více programů Snadné přepínání mezi otevřenými aplikacemi Záruka omezená na doplněk je jednoroční (doba platnosti záruky omezené na doplněk HP) záruka výměny částí libovolných doplňků značky HP a Compaq (doplňky HP). Pokud je doplněk HP nainstalován v hardwaru HP, společnost HP může poskytnout záruční službu po dobu platnosti omezené záruky na doplněk HP nebo po zbývající dobu omezené záruky na hardware HP, ve kterém má být doplněk HP nainstalován, a to podle toho, která doba je delší. Tato doba však nesmí být delší než tři (3) roky od data zakoupení doplňku HP.
Hmotnost 31,2 g
Minimální rozměry (Š x H x V) 13,3 x 3 x 0,8 cm
Záruka Záruka omezená na doplněk je jednoroční (doba platnosti záruky omezené na doplněk HP) záruka výměny částí libovolných doplňků značky HP a Compaq (doplňky HP). Pokud je doplněk HP nainstalován v hardwaru HP, společnost HP může poskytnout záruční službu po dobu platnosti omezené záruky na doplněk HP nebo po zbývající dobu omezené záruky na hardware HP, ve kterém má být doplněk HP nainstalován, a to podle toho, která doba je delší. Tato doba však nesmí být delší než tři (3) roky od data zakoupení doplňku HP.


karcher