Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Spotřební materiál - INKOUSTOVÉ tiskárny

HP Designjet T2500 914 mm PostScript eMFP

HP Designjet T2500 914 mm PostScript eMFP
339802 Kč
280828 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CR359A#B19
Kód produktu: 20455656
Výrobce: HP
Záruka: 24 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 33980,- Později 10 splátek
Popis produktu: Zlepšete pracovní toky - tato e-multifunkční tiskárna s předním podáváním umožňuje přepínat mezi rolemi, podporuje velikost formátu A0 a používá výstupní stohovací zásobník na organizaci a ochranu vašich výkresů. Snadné skenování, kopírování a tisk z mobilních zařízení.

Ideální pro velkokapacitní, špičková designová studia, která potřebují efektivně vytvářet, tisknout, skenovat a kopírovat výkresy v prvotřídní kvalitě a která vyžadují podporu v podobě snadné obsluhy a spolehlivé součinnosti.

Funkce

Vyzkoušejte inovativní uživatelské možnosti
· S integrovaným výstupním stohovacím zásobníkem budou vaše výtisky rovnoměrně a přehledně uspořádány.
· Získejte plnou kontrolu nad tiskem: můžete sledovat role médií, prohlížet stav tiskárny na dotykové obrazovce a sledovat jednotlivé úlohy v průběhu tisku.
· S funkcí vkládání rolí z přední strany a automatickým vyrovnáváním role můžete snadno vkládat papíry ze dvou rolí, a to i když sedíte.
· Ušetřete místo s kompaktní tiskárnou s integrovanou podporou velikosti tisku 914 mm (36") A0, která umí tisknout, skenovat a kopírovat.

Tiskněte, skenujte a kopírujte s jediným zařízením
· Zrychlete své pracovní procesy - snadno skenujte a e-mailem odesílejte náčrtky a ručně upravené výkresy přímo vašim partnerům.
· Okamžitě sdílejte a spravujte obsah - skenujte do síťové složky, na FTP, na jednotku USB nebo přímo do cloudu.
· Zvýšení doby provozuschopnosti: tiskněte několik úloh na různé typy médií a v různých velikostech díky dvojici rolí a inteligentnímu přepínání rolí.
· Vytvářejte výtisky formátu A1 za 21 sekund. Originální inkousty HP tisknou tmavší odstíny černé a skutečně přirozené odstíny šedé.

Tiskněte prakticky odkudkoli
· Ze smartphonu nebo tabletu Apple® nebo Android™ můžete tisknout téměř odkudkoli1.
· Přístup k projektům a jejich tisk z cloudu, když jste mimo kancelář, s využitím služby HP Designjet ePrint & Share.
· Při tisku a skenování pomocí účtu HP Designjet ePrint & Share1 se kopie vaší práce automaticky ukládají do cloudu.
· Na e-multifunkční tiskárně T2500 můžete tisknout a skenovat2 bez ovladačů z USB flash jednotky nebo můžete přímo tisknout e-mailové projekty.

karcher