Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  NOTEBOOKY  >>  Mininotebooky, netbooky

AKCE-HP NTB TouchSmart Envy x360 15-u200nc,15,6" FHD LED,Intel Core i5-5200U,8GB DDR3,256GB SSD,UMA,podkey,Win8.1-silver

AKCE-HP NTB TouchSmart Envy x360 15-u200nc,15,6" FHD LED,...
22744 Kč
18797 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem-dodání 2-4 dny
Part no.: L5D82EA#BCM
Kód produktu: 29804075
Záruka: 24 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 2274,- Později 10 splátek

Související produkty:

Popis produktu: Procesor : Intel Core™ i5-5200U (2,2GHz, 3MB cache) - 2jádra
Displej: 39,6cm (15.6") FHD AntiGlare WLED-backlight (1920x1080) - matný ; dotykový, plochá
Operační paměť: 8 GB DDR3L (1x8GB) (1600MHz)
Pevný disk: 256GB M.2 SSD
Grafická karta : Intel HD 5500 ; 1xHDM
Optická mechanika: není
Ostatní: Webová kamera HP TrueVision HD (čelní) s integrovaným dvojitý digitální mikrofon, Beats Audio™ se 2 reproduktory
Komunikace: 10/100/1000 Ethernet LAN, Kombinované rozhraní 802.11b/g/n (1x1) a Bluetooth 4.0, USB port 3x (2x 3.0), Víceformátová čtečka multimediálních karet SD
Snímače: Akcelerometr; Gyroskop; eKompas
Baterie: 3článková lithium-iontová baterie (43,5 Wh)
Windows 8.1 64-bit
Barva: Stříbrná Natural silver; Vodorovný kartáčovaný design

Váha: 2,3kg
Konvertibilní ; Podsvícená klávesnice

PROMO AKCE DO 30.07 2016
Při splnění podmínek, je možné získat tento dárek od HP:
GCDPE - GOCLEVER Drone Planet Explorer - http://edshop.edsystem.cz/goclever-drone-planet-explorer/product-569362

nebo jednu z těchto kabelek :

T7B35AA#ABB - HP 14.0 Ladies Slm Black Tote - http://edshop.edsystem.cz/hp-14-0-ladies-slm-black-tote-bag/product-569390
V1M57AA#ABB - HP 14.0 Ladies Red Tote - http://edshop.edsystem.cz/hp-14-0-ladies-red-tote-bag/product-569388
V1M58AA#ABB - HP 14.0 Ladies Grey Tote - http://edshop.edsystem.cz/hp-14-0-ladies-grey-tote-bag/product-569389
V1M56AA#ABB - HP 14.0 Ladies Black Tote - http://edshop.edsystem.cz/hp-14-0-ladies-black-tote-bag/product-569386
T7B37AA#ABB - HP 14.0 Ladies Slm Taupe Tote - http://edshop.edsystem.cz/hp-14-0-ladies-slm-taupe-tote-bag/product-569392
T7B36AA#ABB - HP 14.0 Ladies Slm Red Tote - http://edshop.edsystem.cz/hp-14-0-ladies-slm-red-tote-bag/product-569391

nebo
H6J32AA#ABB - HP Z8000 Bluetooth Mouse - dotykový povrch - http://edshop.edsystem.cz/hp-z8000-bluetooth-mouse-dotykovy-povrch-mouse/product-447347

karcher