Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Optické moduly

HPE X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver

HPE X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver
34034 Kč
28127 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: JD098B
Kód produktu: 10523818
Výrobce: HP Enterprise
Záruka: 12 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 3403,- Později 10 splátek
Popis produktu: HP X120 1G SFP LC BX 10-U Transceiver (JD098B)

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX-BX10-U transceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 10km on a single mode cable.

Ports:
1 LC 1000BASE-BX10 port (IEEE 802.3ah Type 1000BASE-BX10-U)
Duplex: full only

Connectivity:
Connector type: LC

Maximum distance: 10km

Fiber type: Single Mode

Notes: TX 1310nm RX 1490nm

Compatible products:
• HP 3100 EI Switch Series
• HP MSR20 Series
• HP MSR20-1x Series
• HP MSR30 Series
• HP 6600 Router Series
• HP 8800 Router Series
• HP MSR50 Series
• HP 9500 Switch Series
• HP 3600 EI Switch Series
• HP 3600 SI Switch Series
• HP 5120 EI Switch Series
• HP 5120 SI Switch Series
• HP 5500 EI Switch Series
• HP 5500 SI Switch Series
• HP 4800G Switch Series
• HP 5500 Switch Series
• HP WX3000 Wireless Switch Series
• HP 10500 Switch Series
• HP 7500 Switch Series
• HP 12500 Switch Series
• HP 12500 Switch Series

karcher