Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Optické moduly

HPE X120 1G SFP LC LH100 Transceiver

HPE X120 1G SFP LC LH100 Transceiver
133557 Kč
110378 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: JD103A
Kód produktu: 10523848
Výrobce: HP Enterprise
Záruka: 12 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 13356,- Později 10 splátek
Popis produktu: HP X120 1G SFP LC LH100 Transceiver (JD103A)

A small form factor pluggable (SFP) Gigabit LH100 transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 100km on a single mode fiber.

Ports:
1 LC 1000BASE-LH port (no IEEE standard exists for 1550 nm optics)

Connectivity:
Connector type: LC
Wavelength: 1550 nm

Electrical characteristics:
Power consumption typical: 0.8 W
Power consumption maximum: 1.0 W

Cable type:
Single-mode fiber optic, complying with ITU-T G.652

Maximum distance: Up to 100km

Fiber type: Single Mode

Compatible products:
• HP MSR20 Series
• HP MSR20-1x Series
• HP MSR30 Series
• HP 6600 Router Series
• HP 8800 Router Series
• HP MSR50 Series
• HP 9500 Switch Series
• HP 3600 EI Switch Series
• HP 10500 Switch Series
• HP 7500 Switch Series
• HP 12500 Switch Series
• HP 12500 Switch Series


karcher