Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Optické moduly

OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver

no image
674 Kč
557 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SPM-7100HPE (J4858C OEM)
Kód produktu: 18890541
Výrobce: OEM
Záruka: 12 měsíců
Popis produktu: SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní (J4858c ekvivalent)

karcher