Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Optické moduly

HPE X130 10G XFP LC ZR 1550nm XCVR

HPE X130 10G XFP LC ZR 1550nm XCVR
487269 Kč
402702 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: JD107A
Kód produktu: 10523758
Výrobce: HP Enterprise
Záruka: 12 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 48727,- Později 10 splátek
Popis produktu: HP X130 10G XFP LC ZR Transceiver (JD107A)

Compatible products:
• HP 8800 Router Series
• HP 9500 Switch Series
• HP 10500 Switch Series
• HP 7500 Switch Series
• HP 12500 Switch Series
• HP 12500 Switch Series

karcher