Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Hry, šachy, karty

Filtr cen: 0-4100
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
296 Kč
cena s DPH
Dřevěná zatloukačka – rozvíjí dětskou fantazii a motoriku. Výrobek je z kvalitního dřeva, použity nezávadné barvy, kvalitní zpracování. Pro děti od 1 roku.
601 Kč
cena s DPH
Zábavní a divocí kamarádi Party Rockers jsou připraveni pořádně to roztočit a rychle se skamarádí s každým Furbym. Když tyhle barevné příšerky rozhoupete dopředu a dozadu, dostanou se do varu. Ale opatrně – čím víc se houpají, tím víc se rozdivočí. Party Rockers mají už vytvořenou osobnost a budou reagovat na to, jak s nimi zacházíte. Když je zatáhnete za ocas, možná se začnou smát. Reagují také na ostatní stvoření Party Rockers a Furby. Umí si spolu povídat nebo si společně zazpívají. Furbyho kamarádi Party Rockers navíc reagují na bezplatnou aplikaci Furby, která je k dispozici pro mobily nebo tablety se systémem iOS a Android. Všechny funkce aplikace ale PARTY ROCKERS nepodporují. Velikost figurky 8 cm.
67 Kč
cena s DPH
Mini labyrint
61 Kč
cena s DPH
Ukaž, co je v tobě a zahraj si na hudebníka.Dřevěná a krásně pestrobarevná řehtačka od značky STUDO WOOD.
54 Kč
cena s DPH
Ukaž, co je v tobě a zahraj si na hudebníka.Dřevěná a krásně pestrobarevná­píšťalka od značky STUDO WOOD.
140 Kč
cena s DPH
Červené počítadlo pro první počítání do sta. Korálky jsou barevně rozděleny po deseti a pěti pro snazší orientaci v počtech. Nezbytná pomůcka pro malé školáky! Rozměry: 18,5 × 27 × 2,5 cm.
28 Kč
cena s DPH
Dopravní značka dřevěná - pozor zatáčky
28 Kč
cena s DPH
Dopravní značka dřevěná - zákaz předjíždění
268 Kč
cena s DPH
Lokomotiva parní oranžová na baterie
58 Kč
cena s DPH
Ramínko dřevěné myška
331 Kč
cena s DPH
Teamsterz akční dráha o celkové délce 3,2 m se dvěma oblouky. Na začátku dráhy je štítek sloužící k upevnění dráhy. Připevněte dráhu například na lištu okna nebo skříňku, tak aby se vozidlo mohlo pořádně rozjet. Na konci dráhy umístněte billboard a sledujte náraz. Billboard i autíčko jsou součástí balení.
139 Kč
cena s DPH
Hra Tetris
1 2 3 4 5 >> >|


karcher