Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Hudební hračky

Filtr cen: 0-1400
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 4 5 >>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
235 Kč
cena s DPH
Elektronické klávesy 31 kláves,6 demo písmí, 8 tónů, 4 bicí nástroje/zvířecí zvuky, nastavitelnost hlasitosti,rychlost tempa, funkce nahrávání.
98 Kč
cena s DPH
Doplňujicí pojivo ke stavebnicím z cihel
538 Kč
cena s DPH
3 modely staveb - 2 domky/1 hrad.
678 Kč
cena s DPH
Zábavná hrací souprava, která dětem umožňuje zažít legraci při pěstování zeleniny a ovoce a při jejich následném prodeji ve stánku u cesty! Obsahuje vodní čerpadlo pro naplnění vědra a pěstování slunečnic a hadici na zalévání. Úroda roste po stisknutí tlačítka. Přepravka s jablky a velké hlávky salátu jsou připraveny na prodej. Užijte si zábavu při roztáčení větrného mlýna. Z jablka v přepravce vykoukne i usmívající se červík. Zeleninu nebo ovoce vystavte ve farmářském stánku a pak je prodejte u cesty. Farmářský stánek lze připojit také k jiné sadě z této řady. Obsahuje figurku Tessy.
118 Kč
cena s DPH
Hrající skříňka s motivem berušek.
603 Kč
cena s DPH
Dětský párty buben – Už nemusíš hrát ostatním sám, teď ti můžou pomoct s koncertem tvý kamarádi. Rozdělte si mezi sebe nástroje, jako bubínek, trubku, rumba koule nebo tamburínku. Všechny hudební nástroje si do bubínku můžeš uklidit. Bubínek má přezku, aby se dal plný i prázdný lépe přenášet.
188 Kč
cena s DPH
Dětský bubínek, průměr 20 cm, motiv kolotoč. Český výrobek.
134 Kč
cena s DPH
Super zvonečky, které ti padnou přímo do ruky. Pestro barevné barvy se čtyřmi rolničkami. Určené pro holčičky i chlapečky.
577 Kč
cena s DPH
Věk: 3 +; Rozsáhlé herní možnosti; Podporuje motoriku a koordinaci;
348 Kč
cena s DPH
Balení neobsahuje panenku a soupravu.
201 Kč
cena s DPH
Dětská plastová harmonika. Je dvoubarevná. Modro – žlutá. Udělejte radost svému malému muzikantovi.
1341 Kč
cena s DPH
Elektronické klávesy se zábavnými funkcemi pro snadné učení pro holky i kluky. Keyboard je vybaven 61 klávesami, mikrofonem včetně audio výstupu. Nástroj nabízí 6 demo písní, 16 tónů, 10 rytmů, bicí nástroje, funkce výuky, akord / synchron, nastavitelnost hlasitosti, několik úrovní rychlostí tempa, vibrato, zvýšení / snížení tónu, nahrávání, funkce výuky, prodloužení tónu, digitální displej, možnost přehrávání MP3 přes USB.
1 2 3 4 5 >>


karcher