Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
SchaubSchaubSchaub

Detail kategorie: Hudební hračky

Filtr cen: 0-4800
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100 Kč
cena s DPH
Doplňujicí pojivo ke stavebnicím z cihel
522 Kč
cena s DPH
3 modely staveb - 2 domky/1 hrad.
261 Kč
cena s DPH
Krásný dárek na hraní pro budoucí hudebníky. Moderní design. Balení obsahuje 1 velký buben, 2 malé bubny, činel a paličky.
697 Kč
cena s DPH
Zábavná hrací souprava, která dětem umožňuje zažít legraci při pěstování zeleniny a ovoce a při jejich následném prodeji ve stánku u cesty! Obsahuje vodní čerpadlo pro naplnění vědra a pěstování slunečnic a hadici na zalévání. Úroda roste po stisknutí tlačítka. Přepravka s jablky a velké hlávky salátu jsou připraveny na prodej. Užijte si zábavu při roztáčení větrného mlýna. Z jablka v přepravce vykoukne i usmívající se červík. Zeleninu nebo ovoce vystavte ve farmářském stánku a pak je prodejte u cesty. Farmářský stánek lze připojit také k jiné sadě z této řady. Obsahuje figurku Tessy.
689 Kč
cena s DPH
Dětský párty buben – Už nemusíš hrát ostatním sám, teď ti můžou pomoct s koncertem tvý kamarádi. Rozdělte si mezi sebe nástroje, jako bubínek, trubku, rumba koule nebo tamburínku. Všechny hudební nástroje si do bubínku můžeš uklidit. Bubínek má přezku, aby se dal plný i prázdný lépe přenášet.
198 Kč
cena s DPH
Ukaž co v Tobě je. Zahraj si na trumpetku a ukaž všem jak umíš hrát.
191 Kč
cena s DPH
Dětský bubínek, průměr 20 cm, motiv kolotoč. Český výrobek.
153 Kč
cena s DPH
Super zvonečky, které ti padnou přímo do ruky. Pestro barevné barvy se čtyřmi rolničkami. Určené pro holčičky i chlapečky.
354 Kč
cena s DPH
Balení neobsahuje panenku a soupravu.
230 Kč
cena s DPH
Dětská plastová harmonika. Je dvoubarevná. Modro – žlutá. Udělejte radost svému malému muzikantovi.
516 Kč
cena s DPH
2 modely se zavírací garáží a z taštičkovou střechou.
240 Kč
cena s DPH
Zapni si mikrofon a zazpívej svůj oblíbenou písničku. Připoj si MP3 přehrávač (není součástí balení). Produkt s 2 zvuky potlesku, blikajícím světlem. Užijte si spoustu zábavy s tímto produktem, zazpívejte si své oblíbené písničky s přáteli.
1 2 3 4 5 >> >|

karcher