Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Hudební hračky

Filtr cen: 0-1400
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
233 Kč
cena s DPH
Elektronické klávesy 31 kláves,6 demo písmí, 8 tónů, 4 bicí nástroje/zvířecí zvuky, nastavitelnost hlasitosti,rychlost tempa, funkce nahrávání.
97 Kč
cena s DPH
Doplňujicí pojivo ke stavebnicím z cihel
533 Kč
cena s DPH
3 modely staveb - 2 domky/1 hrad.
137 Kč
cena s DPH
Dětská tamburína s činely. Vyrobeno v Itálii.
458 Kč
cena s DPH
Zábavná hrací souprava, která dětem umožňuje zažít legraci při pěstování zeleniny a ovoce a při jejich následném prodeji ve stánku u cesty! Obsahuje vodní čerpadlo pro naplnění vědra a pěstování slunečnic a hadici na zalévání. Úroda roste po stisknutí tlačítka. Přepravka s jablky a velké hlávky salátu jsou připraveny na prodej. Užijte si zábavu při roztáčení větrného mlýna. Z jablka v přepravce vykoukne i usmívající se červík. Zeleninu nebo ovoce vystavte ve farmářském stánku a pak je prodejte u cesty. Farmářský stánek lze připojit také k jiné sadě z této řady. Obsahuje figurku Tessy.
134 Kč
cena s DPH
Plastová trumpeta s osmi klapkami červená. Vyrobeno v Itálii.
569 Kč
cena s DPH
Dětská dřevěná kytara se 6 strunami. Laditelná, realistický zvuk, součástí trsátko.
598 Kč
cena s DPH
Dětský párty buben – Už nemusíš hrát ostatním sám, teď ti můžou pomoct s koncertem tvý kamarádi. Rozdělte si mezi sebe nástroje, jako bubínek, trubku, rumba koule nebo tamburínku. Všechny hudební nástroje si do bubínku můžeš uklidit. Bubínek má přezku, aby se dal plný i prázdný lépe přenášet.
155 Kč
cena s DPH
Hrající skříňka s motivem berušek.
203 Kč
cena s DPH
Dřevěná sopránová flétna s barokním prstokladem s dvojitou dírkou. Rozložitelná na dva kusy.
364 Kč
cena s DPH
Velký klavír s 12 klávesami (C-G). Odnámatelné nožičky. Vyrobeno v Itálii.
133 Kč
cena s DPH
Super zvonečky, které ti padnou přímo do ruky. Pestro barevné barvy se čtyřmi rolničkami. Určené pro holčičky i chlapečky.
1 2 3 4 5 >> >|


karcher