Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Hudební hračky

Filtr cen: 0-4800
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
261 Kč
cena s DPH
Krásný dárek na hraní pro budoucí hudebníky. Moderní design. Balení obsahuje 1 velký buben, 2 malé bubny, činel a paličky.
100 Kč
cena s DPH
Doplňujicí pojivo ke stavebnicím z cihel
522 Kč
cena s DPH
3 modely staveb - 2 domky/1 hrad.
62 Kč
cena s DPH
Sada nářadí s přilbou a + nářadí. V síťce.
697 Kč
cena s DPH
Zábavná hrací souprava, která dětem umožňuje zažít legraci při pěstování zeleniny a ovoce a při jejich následném prodeji ve stánku u cesty! Obsahuje vodní čerpadlo pro naplnění vědra a pěstování slunečnic a hadici na zalévání. Úroda roste po stisknutí tlačítka. Přepravka s jablky a velké hlávky salátu jsou připraveny na prodej. Užijte si zábavu při roztáčení větrného mlýna. Z jablka v přepravce vykoukne i usmívající se červík. Zeleninu nebo ovoce vystavte ve farmářském stánku a pak je prodejte u cesty. Farmářský stánek lze připojit také k jiné sadě z této řady. Obsahuje figurku Tessy.
192 Kč
cena s DPH
Sestav si sám. Toto sada se šroubovací formulí rozvíjí dětskou koordinaci, motoriku a vizuální dovednosti. Výrobek stimuluje dětskou představivost, zvyšuje rozvoj porozumění, je poučný a zajímavý. Pomáhá rozeznávat tvary a barvy. Rozvíjí kreativní myšlení.
58 Kč
cena s DPH
Vrtačka pro malé pomocníky s mechanickým zvukem.
268 Kč
cena s DPH
Pás s nářadím, 26 ks. Rozměr pásu – 45×5×25 cm.
354 Kč
cena s DPH
Balení neobsahuje panenku a soupravu.
106 Kč
cena s DPH
Vybavte pro malé kutily vlastní dílničku s ručním nářadím! Sada je ve 2 různých provedeních, každá z nich obsahuje vrtačku a různé doplňky pro malé kutili.
516 Kč
cena s DPH
2 modely se zavírací garáží a z taštičkovou střechou.
422 Kč
cena s DPH
2 modely s jednoduchou garáží a rovnou střechou.
1 2 3 4 5 >> >|

karcher