Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
SchaubSchaubSchaub
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Síťové karty a adaptéry

Intel Ethernet I210-T1 GbE NIC

Intel Ethernet I210-T1 GbE NIC
955 Kč
789 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Kód produktu: 38904344
Výrobce: Hewlett Packard
Váha: 0,232
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu: Intel Ethernet I210-T1 GbE NIC (E0X95AA)

Čo je v krabici:
Intel Ethernet I210-T1 GbE NIC

Přehled
Využívejte síťové připojení Gigabit Ethernet, které zajistí optimální výkonnost s ohledem na životní prostředí. Získejte podporu technologie AVB (Audio Video Bridging) a efektivní řízení spotřeby s jednoportovým adaptérem PCI-Express Gigabit Ethernet s nízkým obsahem halogenů1.
Funkce
Synchronizace datových proudů a jejich ukládání do vyrovnávací paměti a řazení do fronty pro časově omezenou komunikaci pomocí technologie AVB (Audio Video Bridging).
Získejte ochranu v podobě korekce chyb paměti (ECC) a vyšší spolehlivost dat díky čtyřem frontám přenosu a čtyřem frontám přijetí, které řídí pakety a snižují latenci pro optimalizaci výkonu vícejádrových procesů.
Pomozte snížit spotřebu energie síťového připojení Ethernet s kartou vyhovující standardu IEEE802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE), která se přepne do režimu nízké spotřeby energie při nepoužívání.

karcher